LUXIMMO е част от Stoyanov Enterprises
Luximmo
акт 14

Къща ново строителство в кв. "Беломорски" в Пловдив

БЪЛГАРИЯ / ОБЛАСТ ПЛОВДИВ / ГР. ПЛОВДИВ / КВ. БЕЛОМОРСКИ   На картата
Цена  
236 900
Тип:
Къща, Къща-близнак

Обща площ:
187 м²

Етажност:
2

Стаи:
4

Спални:
3

Бани:
3

Референтен номер:
PLV-117298
Инфо пакет

Състояние
БДС (на шпакловка и замазка)

Обзавеждане
Необзаведен

Тип строителство
Стоманобетонна конструкция / Тухла

Прозорци
PVC дограма

Разстояния
7 км 16.4 км

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Център на града: 7 км
  • Летище Plovdiv (PDV): 16.4 км
Гледки от имота
  • Гледка към града
Строителство
  • Стоманобетонна конструкция
  • Тухла

Представяме еднофамилна къща в кв. "Беломорски" на град Пловдив.

Имотът с обща площ от 184 кв.м е разположен в двор от 330 кв.м.

Състои се от две нива:


  • първо ниво - дневен тракт и кухненски бокс с излаз на веранда с обща площ от 56 кв.м, баня с тоалетна и перално помещение от 6.4 кв.м;
  • второ ниво - родителска спалня от 14.50 кв.м, с дрешник от 5.6 кв.м, собствена баня с тоалетна от 5.6 кв.м и тераса, детска стая с площ от 12.2 кв.м и трета спалня с площ от 10.7 кв.м, тераса и още една баня с тоалетна, които обслужват последните две стаи.

Къщата се предава в степен на завършеност по БДС.

Към имота има две прилежащи паркоместа, зелена релакс зона с опция за лятна кухня или малък басейн.

Достъпът до къщата е по чакълиран път, но в близост до асфалтов.

За повече информация и оглед, моля свържете се с нас.


Местоположение

Приблизително местоположение на имота/комплекса.

Видео

Покупка с ипотечен кредит от SUPER CREDIT

За покупка на този имот с ипотечен кредит ние препоръчваме услугите на нашия специализиран кредитен център SUPER CREDIT! “Супер Кредит” ООД с ЕИК205405378 е лицензиран кредитен консултант, регистриран с №BCI000038 от 12.02.2019 г., по реда на чл. 51 от Закона за кредитите за недвижими имоти на потребители (ЗКНИП).

SUPER CREDIT е част от нашата корпоративната група STOYANOV ENTERPRISES, в която участват редица водещи български компании, работещи в областта на продажбите, наемите и управлението на недвижими имоти, строителното предприемачество, мебелната индустрия и туризма.

В качеството си на лицензиран кредитен посредник, SUPER CREDIT поддържа официални договорни отношения с почти всички водещи банки и небанкови кредитни институции в България. Избирайки SUPER CREDIT за свой доверен консултант по ипотечно или друг вид финансиране, всеки наш клиент получава компетентна кредитна консултация, както и няколко оферти от различни банки, с цел да може да направи информиран избор, при най-изгодните за него условия. Клиентите на SUPER CREDIT могат да разчитат на професионално съдействие, както за получаване на богат избор от оферти, предложени от различни финансиращи институции, така и на безпристрастно анализиране на предложените на клиентите оферти, с цел отсяване на офертите с най-добри добри условия за клиента. При анализа на офертите за кредит се вземат под внимание следните показатели: лихви, процент на самоучастие, общи разходи по кредита, застраховки, срок на погасяване, ясни и прозрачни условия на финансиране с цел максимална защита на интереса на клиента, както към момента на получаване на кредита, така и през целия срок до неговото пълно изплащане.

SUPER CREDIT може да осигури на клиентите на LUXIMMO, също и професионални консултации, както и пълно съдействие за получаване и на други видове кредити като потребителски, инвестиционни, лизингови и др.

SUPER CREDIT може да Ви съдейства и относно рефинансиране на Ваши съществуващи кредити и преместване на кредитната Ви експозиция в друга банка, при по-добри условия.

Всички услуги на SUPER CREDIT за клиентите-кредитополучатели са АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНИ!

Контакти